SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Menu
0

İptal ve İade Koşulları

Ürün İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde fatura arkasında yer alan iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrip olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak kat izi oluşmuş,parfüm veya ter kokusu sinmiş,etiketi koparılmış,faturası olmayan ürünün iadesi yapılamaz. 
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Fantezi,vucut çorapları,sütyenler ve diğer iç giyim ürünlemizde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme siparişler de,kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır.

Satın aldığım ürün bedenime olmadı, ne yapmalıyım?

Sitemizde tekstil satıldığından, bu tür problemler yaşanabilir. Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşar veya herhangi bir şekilde üzerinize yakıştıramazsanız, ürünü “Cayma Hakkı ve Değişim” şartlarına uygun olarak, 14 (On dört) gün içinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce info@formangelicgiyim.com eposta adresine bildirim yaparak veya sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızın altında yer alan Siparişlerim menüsü altındaki tüm siparişleriniz için sistem üzerinden iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İptal etmek istediğiniz siparişe tıklamanız ve ilgili bilgilerin girişini yaparak sistem üzerinden iptal talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse, kargodan ürünü teslim almadan geri iade edebilirsiniz. Ürün tarafınıza teslim edildiyse, “Cayma Hakkınızı” kullanarak 14 gün içinde ürünü iade edebilirsiniz.

Cayma hakkımı kullanıp ürün iadesini nasıl gerçekleştirebilirim?

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Üründe bir ayıp bulunmadığı müddetçe iade kargosu alıcıya aittir. Dilediğiniz bir kargo şirketiyle belirtilen adrese mutlaka faturası ile birliktegönderebilirsiniz.

İade ücreti nasıl belirlenir?

Ödemiş olduğunuz ürün bedelinin tamamı tarafınıza iade edilir. (Kargo Ücreti ve Kapıda Ödeme Hizmet Bedelleri hariçtir.)

 İade ürünü hangi adrese göndermem gerekiyor ?

Ürünü, teslim aldığınız orijinal kutusu ve faturasıyla birlikte (varsa hediyesi ve tüm aksesuarlarıyla), “ürün iade formunu” doldurarak, aşağıdaki adrese gönderen ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?

Erojen bölge ile temas eden ürünlerin iadesi (sağlık nedenleri ile) kabul edilmez. Bu bölgelere temas edecek korseler ve çamaşırlar ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Ürün, varsa hediyesi ve tüm aksesuarları ile birlikte orijinal paketiyle gönderilmelidir.

Ürün iadesi yaptığımda ücret iadesi ne kadar zamanda gerçekleşir?

Ürün iadesi yaptığınızda gönderdiğiniz ürünün incelenmesi, ücret iade onayının verilmesi ve bankaya talimat geçilmesi ile birlikte çalışmış olduğunuz bankanın bu talimatı gerçekleştirmesi 7 ile 10 işgünü arası bir süreyi alabilmektedir.

Ücret iadesi ne şekilde yapılmaktadır?

Ücret iadeleriniz ödemede kullandığınız yöntemle yapılır. Kredi kartı tek çekim ile yapıldıysa ücret iadesi tek seferde,  taksit ile yapıldıysa aynı taksit sayısı ile yapılmaktadır.

Kapıda Ödeme ile Satın aldığım Siparişin Ücret İadesi Nasıl Olacak? 

Kapıda nakit veya kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadelerinin yapılabilmesi için sipariş sahibine ait (aynı Ad Soyad) bir hesabın bildirilmesi gerekmektedir. Aynı soyada sahip bile olsa sipariş sahibinden farklı bir kişinin hesabı kabul edilmemektedir. Hiçbir surette elden ödeme yapılmamaktadır.

Değişim

Değişim ürünümü nasıl göndermem gerekiyor ? 

Ürünü, faturanızın en altında yer alan iade ve değişim formuna istediğiniz beden ya da ürün değişikliğini yazarak, orijinal kutusu ve faturasıyla birlikte (varsa hediyesi ve tüm aksesuarlarıyla) bize gönderebilirsiniz. Erojen bölge ile temas eden ürünlerin değişimi(sağlık nedenleri ile) kabul edilmez. Bu bölgelere temas edecek korseler ve çamaşırlar ancak denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde değiştirilebilirler.

Akbank Sanal Pos

WEB TASARIM DİJİTAL KUZGUN