SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Menu
0

Hakkımızda

Form Angel olarak müşterilerimizin arzu ettikleri görünüme sahip olmaları için neye ihtiyaçları olduğunu çok iyi biliyoruz ve onlara FORM ANGEL olarak çok geniş bir korse yelpazesi sunuyoruz. Korselerimizi sadece zayıf görünmek için değil aynı zamanda çekici görünmek için iç giyim görünümünde üretiyor ve rahat kullanım için her bir detaya önem veriyoruz.

Amacımız sizi en ideal görünüme kavuşturacak korselerimizi kullanırken aynı zamanda size konfor ve rahatlığı hissettirmektir.

Form Angel 5 yıldır iç giyim sektöründe siz bayanlar için başka hiçbir yerde bulamayacağınız çeşit ve kalitede korse ve vücut şekillendirici üretmektedir. Ürünlerimiz Orta asya,Güney Asya, Güney Amerika, Orta Amerika ve Avrupa’nın her yerinde satılmaktadır.

Form Angel’in özel tasarımcıları korse olarak; zayıflatıcı korse, sıkılaştırıcı korse, doğum sonrası korse, bel korse, bel incelticiler, popo ve göğüs kaldırıcılar, gibi hem günlük kullanabileceğiniz hem de özel günlerde kullanabileceğiniz ve vücudunuzun her bölgesine hitap eden iç giyim ürünü olan korse ve vücut şekillendiricilerini profesyonel bir şekilde dizayn etmekteler.

Form Angel olarak vücut şekillendirici ve korse endüstrisinde en iyi bilinen marka olmanın sorumluluğunu çok iyi biliyor ve sizlere sadece en kaliteli ürünleri sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Korse üretimi ve pazarlamada sektör lideri olmanın sorumluluğunu bilerek, müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda en kaliteli korseleri üretmek için son teknolojiyi ve eşsiz tasarımlarımızı kullanmaktır.

Akbank Sanal Pos

WEB TASARIM DİJİTAL KUZGUN